...:::9Dragons - DA BEST OF MMO:::...

WITAMY NA NAJLEPSZYM FORUM O 9Dragons. MIŁEJ GRY!


#1 2008-10-16 09:08:27

John_Aber

###ADMIN###

Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 3
Punktów :   
Lvl: Revolving Chakra 1 (37)
Klan: Shaolin
Broń: Fine Wolf Tooth Cudgel
Ulubione skille: Greater Shaolin Breaking Pole

Przedstaw się!

WITAJ!



Przedstaw się nam. Opowiedz o zainteresowaniach, powiedz coś o Twojej postaci w 9D itd.

Pozdrowienia od Adminów i powodzenia!

Offline

 

#2 2008-10-18 14:41:28

KajaCCN__PL

###ADMIN###

3016634
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 1
Punktów :   
Lvl: FC6
Klan: Brtherhood of Thieves
Broń: Axe FC4+7 i spear FC7+9
Hero Band: Devils Spawn
Ulubione skille: Para nuk

Re: Przedstaw się!

Siemka:] Mam na imię Karolina gram na Bardo Hybrydką lvl fc5:] przez przypadek znalazłam to forum i postanowiłam zajrzeć:] zainteresowania hmmmm no 9D oczywiście, muzyka i wszystko co z nia związane, studiuję technoloię żywności i żywienie człowieka więc to także mnie ciekawi. podr:]

Offline

 

#3 2008-10-19 09:38:37

John_Aber

###ADMIN###

Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 3
Punktów :   
Lvl: Revolving Chakra 1 (37)
Klan: Shaolin
Broń: Fine Wolf Tooth Cudgel
Ulubione skille: Greater Shaolin Breaking Pole

Re: Przedstaw się!

Witamy na pokładzie xD

Uzupełnij profil xD

I zagraj jak chcesz na Asura tam gramy z 3 adminem Oskarem.

A może ja coś o sobie, bo nie pisałem...

Jestem Adrian. Mam Deva Monka (hybryda) RC1 (37 lvl), serv. Asura. Interesuję się informatyką, muzyką, no i oczywiście 9D

Offline

 

#4 2008-10-26 19:23:46

oskar

###ADMIN###

11661584
Call me!
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2008-10-14
Posty: 3
Punktów :   
Lvl: RC8/RL4
Klan: Shaolin/Wu Tang
Broń: bracery/miecze
Ulubione skille: czary/walka mieczem

Re: Przedstaw się!

Cześć nazywam się Oskar mam 12 lat gram na Bardo tam mam wu-tang Blue Dragon (warior) a na nim lvl. RL4 (52) moje zainteresowania to informatyka, 9 dragons oczywiście i pływanie
PS na Bardo jest najwięcej polaków


Gram na Bardo, mam nick UcichaSaske, gram w Wu-Tang, jestem Blue Dragon, a level Rasnight Licht 4 Cheng (52)

Offline

 

#5 2009-07-03 23:18:32

Umyj_Dupe

Losing Self

Zarejestrowany: 2009-07-03
Posty: 4
Punktów :   

Re: Przedstaw się!

SIEMKA, mam na imie Piotrek, mam 15 lat. Postać na Bardo mam 10 Gchi i shaolina zwie się POPCHOCK:P:d:d:d:d NO I  interesuje się Jazda na rowerqu i komp te żeczy, a i oczywiscię 9Dragons!!! to by było na tyle pomuzcie i napiscie

Offline

 

#6 2009-07-04 00:06:36

Umyj_Dupe

Losing Self

Zarejestrowany: 2009-07-03
Posty: 4
Punktów :   

Re: Przedstaw się!

Się przedstawiłem i dupa....... chyba to forum niefunkcjonuje ;(;(;(;(;(, a jak bendziecie jakies oznaki zycia dawac to piszcie na gg 7268076!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 
BY John_Aber

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.biotechnologia-kul.pun.pl www.guildblueice.pun.pl www.lifehousemusic.pun.pl www.ateneum.pun.pl www.ligacieni.pun.pl